Soukromá křesťanská sociální síť

Protože je komunikace emailem ne úplně pohodlná, napadlo nás vytvořit jednoduchou soukromou sociální sít. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit místo, kde bude komunita stejně smýšlejících lidí moct diskutovat nad Božím slovem a kde budou moct sdílet své názory, případně novinky ze světa, jenž nějakým způsobem souvisí s blížícím se druhým příchodem Ježíše Krista.

Sociální síť funguje velmi podobně jako například facebook, akorát s tím rozdílem, že zde není žádná reklama, ani žádný cenzor ("ověřovatel faktů"), který by vám příspěvky blokoval. Nikdo vám nebude nutit, co si zrovna máte myslet, v čem spatřujeme skutečnou svobodu. Vítáme plodné diskuze, názory, zkušenosti, postřehy (nikoliv však nucení "neomylného" názoru za každou cenu, či dohadování se nad Božím slovem). Sociální síť je plně responzivní, lze ji tak pohodlně prohlížet i pomocí mobilního telefonu.Jak to funguje?

1. Nejdříve je potřeba vytvořit si nový účet (viz obrázek níže). Zvolte si uživatelské jméno, heslo, zadejte svůj email, do pole "Captcha" opište čísla uvedené napravo od políčka (ověření že nejste robot), zaškrtněte souhlas s podmínkami (I agree...) a registraci dokončete kliknutím na tlačítko "Register".
2. Pokud jste vyplnili všechno správně, na zadanou emailovou adresu bude odeslán aktivační odkaz, na který je nutné kliknout - tím se proces registrace dokončí. Pokud vám email nepřijde, zkontrolujte složku "spam" nebo "nevyžádaná pošta".
3. Po dokončení registrace se můžete přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla, které jste si zvolili při registraci.
4. Doporučujeme úvodní stránku s přihlášením uložit do oblíbených položek, pro pozdější pohodlnější přístup.
5. Po přihlášení si upravte profil dle libosti a sociální síť můžete začít používat.

Sociální síť umožňuje přidávat/lajkovat/komentovat příspěvky, vytvářet stránky, vytvářet skupiny, chatovat s přáteli a mnoho dalšího. Celá síť je v angličtině, ovládání je ale natolik intuitivní, že se domníváme, že překlad do češtiny není třeba, uvidíte sami :)

Žádáme všechny, aby se na síti chovali ohleduplně a aby dodržovali základy slušnosti, děkujeme.


Poznámka: Registrace je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Účet lze kdykoliv zrušit.Pravidla používání sociální sítě

Upozorňujeme všechny uživatele, že nedodržení těchto podmínek může mít za následek dočasné, nebo i trvalé zablokování účtu uživatele. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromou síť, vyhrazujeme si právo v případě porušení níže uvedených pravidel používání této sociální sítě odstranit veškerý nevyžádaný obsah a uživatele zablokovat, případně mu kompletně smazat účet. Prosíme, respektujte tato základní pravidla:

- je zakázáno sdílet jakýkoliv obsah, který obsahuje násilí, pornografii nebo rasismus
- je zakázáno využívat sociální síť cíleně k reklamním účelům
- je zakázáno urážet, zesměšňovat či jakkoliv slovně napadat uživatele s odlišným názorem
- prosíme o dodržování základů elementární slušnosti

Pokud podnikáte a vaše produkty/výrobky by mohly být přínosné pro věřící uživatele této sítě, vytvořte si zdarma ke svému profilu stránku, na které můžete své produkty bez problému prezentovat - podmínkou je, že váš profil musí vykazovat nějakou reálnou aktivitu. V případě, že váš profil bude bez jakéhokoliv příspěvku a zároveň vaše stránka bude plná "neodolatelných" nabídek, toto jednoznačně vyhodnotíme jako cíleně založený profil, který obratem odstraníme.

Děkujeme za dodržování těchto pravidel.